Adresa
Ak máte zľavový kód, vložte ho tu
  uvidíte špeciálne ceny a zľavy určené len pre Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Telefónná linka k nám
Darčeky v hodnote 50 Eur
Parkovacie miesto na letisku v hodnotě 80 Eur
 

V CENE ZÁJAZDU
 
Odborný sprievodca
6 výletov so sprievodcom
V hodnotě 180 Eur
 

INDIA OKRUŽNÁ CESTA
ZLATÝ TROJUHOLNÍK • DILLÍ • JAIPUR • AMBER FORT • AGRA


 •    INDIA OKRUŽNÉ CESTA - Kultúrno poznávacia cesta!

  1. deň: Odlet do Dillí
  (Pri zakúpení Balíčka transportov) Cestujte pohodlne s Vaším autom na letisko do Viedne. Parkovacie miesto po celú dobu Vášho pobytu Vám poskytne CK NIKAL zdarma. Odlet z Viedne do Dillí renomovanou leteckou spoločnosťou Emirates.

  2. deň: Prílet do Dillí
  Po prílete ráno na medzinárodnom letisku presun do hotela The Golden Palms Hotel Spa. Odpočinok a osvieženie. Následne prehliadka starého mesta Dillí so sprievodcom. Nasleduje návšteva Pamätníka Mahatma Gandhiho s prechádzkou. Výlet pokračuje ďalej okolo Červenej pevnosti až k trhovisku s nespočetnými
  bazármi Chandni Chowk. Tu máte možnosť prežiť skvelý zážitok vo forme fakultatívneho výletu - jazdu rikšou po rušných uliciach (nie je v cene zájazdu, vyberte si z balíčka výletov). Užijete si kúzlo starého sveta Šáhdžahanabád v historickom Dillí. Prenocovanie v hoteli The Golden Palms Hotel & Spa“ (alebo podobný).
  www.goldenpalmshotel.com

  3. deň: Návšteva Nového Dillí - Agra
  Po raňajkách odchod z hotela na prehliadku Nového Dillí. Navštívime Qutab Minar, najvyššiu kamennú vežu Indie, impozantný oblúk Indickej brány. Ďalej nás čaká dom prezidenta, budova parlamentu, vládne a administratívne budovy a napokon Humajúnova hrobka. Odtiaľ sa vydáme po diaľnici do Agry. Mesto Agra sa nachádza na brehu rieky Jamuny, ktoré bolo spomenuté v známom indickom epose Mahábhárata, ako Agrevana, čiže „Hranica lesa“. Príchod do hotela Mansingh Palace (alebo podobný) na 1noc. www.mansinghhotels.com

  4. deň: Agra - Tádž Mahal - Červená pevnosť
  Dnes navštívime najznámejšiu stavbu Indiemajte svoje kamery pripravené! V skorých ranných hodinách je najlepší čas na návštevu Tádž Mahal. Ohromujúca architektúra a záhrada čaká na Vás! Následne návrat do hotela, vychutnajte si raňajky. Po nich odchod autobusom na fakultatívny výlet do pevnosti Agra, známej ako Červená pevnosť (nie je v cene zájazdu, vyberte si z balíčka výletov). Užite si nádherný výhľad na rieku Jamuna a na Tádž Mahal. Zvyšok dňa je voľný. V popoludní Vás pozývame na ďalší fakultatívny výlet „Agra Food Trail“ (nie je v cene zájazdu, vyberte si z balíčka výletov). Prenocovanie v hoteli Mansingh Palace (alebo podobný).

  5. deň: Fatehpur Sikri - „mesto duchov“

  Po raňajkách odchod z Agry a vydáme sa do mesta Džajpur. Po ceste návšteva mesta Fatehpur Sikri, vzdialeného asi 40km od Agry. Návšteva zachovalého „Mesta duchov“, vrátane Jama Masjid, Panch Mahal Palace a ďalších palácov. Následne príchod do Džajpuru, ktorý je známy ako „ružové mesto“. Je hlavným a najväčším mestom v indickom štáte Rádžastán. Príchod do Hotela Park Regis (alebo podobný). Voľný večerný program. www.parkregisjaipur.in

  6. deň: Jantárová pevnosť a Džajpur
  Po raňajkách Vás čaká návšteva Jantárovej pevnosti, starobylého sídla vládcov. Návšteva Chrámu bohyne Kálí a svätyne Šri Sila či Džas Mandir. Možnosť fakultatívneho programu Jazda na slonoch v pevnosti (nie je v cene zájazdu, vyberte si z balíčka výletov). Nasleduje prehliadka mesta Džajpur, kde si pozriete Palác vetrov, Mestský palác a múzeum. Vo večerných hodinách možnosť zúčastniť sa na Prednáške o varení (nie je v cene zájazdu, vyberte si z balíčka programov). Prenocovanie v Hoteli Park Regis (alebo podobný).

  7. deň: Výlet na Safari s Jeepom, alebo Deň so slonmi
  Po raňajkách voľný program na preskúmanie Džajpuru samostatne, alebo vychutnajte si služby v hoteli, ako napr. kúpele/wellness či bazén (za príplatok). Máme pre Vás možnosť 2 celodenných fakultatívnych výletov:
  1) Safari s Jeepom s návštevou dediny, vrátane obeda v Samode (nie je v cene zájazdu, vyberte si z balíčka výletov). 2) Deň so slonom (viac informácií o výlete Vám poskytneme na bezplatnom telefónnom čísle). Návrat do Hotela Park Regis.

  8. deň: Džajpur - Dillí
  Po raňajkách rozlúčka s Džajpurom, a odchod do Dillí. Cestou budete mať dostatok času na prestávky, na obed a na kúpu suvenírov. Príchod do Dillí v popoludňajších hodinách. Ďalšia možnosť fakultatívneho programu Vás čaká so Show Kingdom of Dreams/ Show Ríša snov (nie je v cene zájazdu, výbere si z balíčka), nezabudnuteľný indický kultúrny zážitok. Prenocovanie v hoteli The Golden Palms Hotel & Spa (alebo podobný).

  9. deň: Odlet

  Po raňajkách, tento posledný deň v Dillí využite na spoznávanie tohto obrovského mesta na vlastnú päsť.
  (Pri zakúpení Balíčka transportov) Neskoro večer transfer na letisko, odlet do Viedne.

  10. deň: Prílet do Viedne
  Okolo poludnia prílet na letisko Schwechat vo Viedni.

  Na túto cestu potrebujete platný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte aspoň 6 mesiacov po začiatku spiatočnej cesty!
  Na zájazd do Číny budete potrebovať vízum, ktoré za Vás vybaví CK - poplatok nie je v cene, hradí klient.

   


 • rezervácia
  rezervácia 
 
Spokojnosť zákazníkov
"veľmi dobrá"
Celková známka: 1,48

Ohodnoťte nás >>

Zákaznícky prieskum
uskutočnený firmou Nikal s.r.o.

 
Nami overené pre Vás!
 • + spoľahlivosť
 • + prívetivosť
 • + kompetencia
 • + spokojnosť zákazníkov
 • ----------------------------
  = Celková známka: 1,48

 • Darujte nám aj Vy svoju dôveru!
Následujte nás na Facebooku!
Kontaktné údaje
 • NIKAL  s.r.o.
  Lesná 102
  671 02 Šumná
   
 • Tel.: +420 515 265 515
 • Tel.: 0800 608 011
 • E-Mail: nikal@nikal.sk


 
 •  
 •  IČO: 26276186
  Otváracia doba:
 • 08:00 - 16:30