Adresa
Ak máte zľavový kód, vložte ho tu
  uvidíte špeciálne ceny a zľavy určené len pre Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Telefónná linka k nám
7x raňajky formou bufetu
 

V CENE ZÁJAZDU
 
Odborný sprievodca
Výletní program
 

TURECKO: TURECKÁ RIVIÉRA
KEMER • BELEK • HIERAPOLIS • PAMUKKALE • ANTALYA

  • 2021 TUR Turecká riviéra   
   Dvoulůžkový pokoj s vlastní dopravou,
   Základná cena 4* a 5* hotely vr. raňajok


  • 2021 TUR Turecká riviéra     
   Dvoulůžkový pokoj vč. Balíčku transportů z Prahy,
   Základná cena 4* a 5* hotely vr. raňajok


  • 2021 TUR Turecká riviéra     
   Dvoulůžkový pokoj vč. Balíčku transportů z Vídně,
   Základná cena 4* a 5* hotely vr. raňajok  Program zájazdu:

   

  Cena zájazdu zahŕňa:


  1. deň: Let do Antalye
  Let z Prahy / Viedne do Antalye. Váš sprievodca s Vami bude už od príletu a ochotne Vás odprevadí do nášho prvého hotela v oblasti Belek (pri objednaní balíčka transportov). Ubytujete sa vo Vašom 5* hoteli. Večera (Pri objednanom balíčka výletov a pôžitkov).

  2. deň: Uvítací koktail a okružný výlet
  Po raňajkách Vás pozývame na uvítací koktail. Náš sprievodca Vás zoznámi s programom na nasledujúce dni. Potom sa vydáme na okružný výlet. Prenocujeme v oblasti Belek či Kemer.

  3. deň: Možnosť fakultatívneho výletu
  Dnes máte celý deň pre seba. Po raňajkách sa môžete zúčastniť fakultatívneho výletu (možnosť zaplatiť aj na mieste). Spoznáte miestne destinácie. Prenocovanie v oblasti Belek či Kemer.

  4. deň: Pamukkale
  Pôjdeme cez krásne údolie Menderes do Pamukkale, v angličtine známe ako „Cotton Castle ‚‘, alebo „Bavlnený hrad“. Cestou z diaľky uvidíte biele snehové travertíny, vytvorené vyvieraním termálneho prameňa. Tomuto miestu boli už v staroveku prisudzované fascinujúce liečebné vlastnosti. Po príchode späť na hotel budete mať príležitosť užiť si termálny kúpeľ v termálnom hoteli v Pamukkale.

  5. deň: Hierapolis
  Pôjdeme cez krásne údolie Menderes do Pamukkale, v angličtine známe ako „Cotton Castle ‚‘, alebo „Bavlnený hrad“. Cestou z diaľky uvidíte biele snehové travertíny, vytvorené vyvieraním termálneho prameňa. Tomuto miestu boli už v staroveku prisudzované fascinujúce liečebné vlastnosti. Po príchode späť na hotel budete mať príležitosť užiť si termálny kúpeľ v termálnom hoteli v Pamukkale.

  6. deň: Antálya - Vodopády Karpuzkaldran
  Návšteva Antalye, jedného z najkrajších miest na Tureckej riviére. Miestna bohatá vegetácia je chránená vďaka nádhernému pohoriu Taurus. Uvidíte jeden zo symbolov mesta, minaret a mešitu Yivli. Táto staroveká hodinová veža je situovaná na mestskom opevnení, neďaleko prístavu a najlepšie zachovanej časti mestských hradieb. Počas prehliadky mesta budete mať predovšetkým možnosť nakúpenia šperkov a kožených odevov. Nasleduje cesta autobusom k vodopádom Karpuzkaldran.

  7. deň: Možnosť fakultatívneho výletu
  Dnes máte celý deň pre seba. Po raňajkách sa môžete zúčastniť fakultatívneho výletu (možnosť zaplatiť aj na mieste). Spoznáte miestnu destináciu. Prenocovanie v oblasti Belek či Kemer.

  8. deň: Odlet
  Po raňajkách nasleduje transfer na letisko (pri objednanom balíčku transportov). S nezabudnuteľnými zážitkami nastúpite do lietadla do Prahy / Viedne.


  Důležité: Pro tento zájezd je vyžadován průkaz totožnosti či cestovní pas platný minimálně 6 měsíce po návratu.

  Poznámka: Nákup miestnych výrobkov a služieb počas výletov záleží na Vašom vlastnom uvážení. Zmena hotela alebo programu nie je plánovaná, zostáva však vyhradená. Rezervácie prebiehajú podľa obsadenosti termínov. Minimálny počet účastníkov na termín je 20 osôb. O zrušení termínu z dôvodu nenaplnenia minimálneho počtu účastníkov bude zákazník informovaný najmenej 5 týždňov pred odchodom. Pokiaľ bude zájazd zrušený dôvodu nenaplnenia minimálnym počtom účastníkov, zákazník nemá nárok na úhradu nákladov vzniknutých v súvislosti s plánovanými prehliadkami (napr. samostatne zakúpené vstupenky). CK je poistená proti úpadku v zmysle zákona o cestovnom ruchu. * Bezplatné stornovanie so skrátenou dobou pre zrušenie zájazdu (až 30 dní pred odchodom) platí len pri rezervácii bez „zľavy za okamžité zloženie zálohy“.Platné pre rezervácie dňa 30.09.2020

     • 3 prenocovania v 5* hoteli v oblasti Belek / Bogazkent Napr. 5* hotel Day & Night Connected Club – alebo podobný, v dvojlôžkovej izbe.
  • 1 prenocovanie v 4* hoteli v oblasti Pamukkale Napr. 4* Hotel Richmond Thermal – alebo podobný, v dvojlôžkovej izbe.
  • 3 prenocovania v 5* hoteli v oblasti Belek / Bogazkent Napr. 5* hotel Karmir Resort & Spa – alebo podobný, v dvojlôžkovej izbe.
  • 7 x raňajky formou bufetu v hoteli
  • Uvítací koktejl pri príchode
  • Slovensky hovoriaci sprievodca

  Výletný program v cene!

  • Klimatizovaný a komfortný cestovný autobus Vás povezie od jedného cieľa k druhému.
  Miestne trhy
  Vodopády Karpuzkaldran

     

 • rezervácia

  Ubytování v naší síti smluvních hotelů na tomto okružním zájezdu!    

  5* Day & Night Connected Club Hydros

  Poloha: Klubový hotel, který se skládá z hlavní budovy a 2-3 patrových vilek rozmístěných v nádherné zelené zahradě, se nachází v těsné blízkosti centra města Kemer. Hotel doporučujeme rodinám s dětmi a klientům vyhledávajícím aktivní dovolenou a kvalitní služby na vynikající úrovni. Oficiální kategorie 4*, naše hodnocení 5*.


  Vybavení:
  V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje mají koberec a je v nich dvoulůžková postel. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf a minibar. Na pokoji je telefon a televize. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.


  Příklad pokoje

  Bazén

  Nabídka jídel   

  4* Richmond Pamukkale Thermal Resort

  Poloha: Nachází se jen 3 km od Pamukkale, tento termální hotel poskytuje veškeré pohodlí domova pro hosty cestující za zdravím nebo potěšením již 25 let. Tato jedinečná destinace je vzdálena jen hodinu od letiště Denizliho Çardak.  Vybavení:
  V pokojích je klimatizace, ústřední topení, obývací část a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. V pokojích je dvoulůžková postel. Také je zde sejf a minibar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů. V hotelu jsou nekuřácké pokoje.  Příklad pokoje

  Krytý bazén

  Jídelna   

  4* Karmir Resort & Spa

  Poloha: Nachází se v oblasti Göynük, jen 8 km od centra známého letoviska Kemer. Antalya cca 30 km spojení místní dopravou.


  Vybavení:
   V pokojích je klimatizace a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná dvoulůžková postel. Na přání je možné nechat přistavit dětskou postýlku. Také je zde sejf a minibar. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (zdarma).  Příklad pokoje

  Bar

  Nabídka jídel


  rezervácia
 • rezervácia


   


  rezervácia
 • rezervácia

  rezervácia
 • rezervácia
  rezervácia 
 
Spokojnosť zákazníkov
"veľmi dobrá"
Celková známka: 1,48

Ohodnoťte nás >>

Zákaznícky prieskum
uskutočnený firmou Nikal s.r.o.

 
Nami overené pre Vás!
 • + spoľahlivosť
 • + prívetivosť
 • + kompetencia
 • + spokojnosť zákazníkov
 • ----------------------------
  = Celková známka: 1,48

 • Darujte nám aj Vy svoju dôveru!
Následujte nás na Facebooku!
Kontaktné údaje
 • NIKAL  s.r.o.
  Lesná 102
  671 02 Šumná
   
 • Tel.: +420 515 265 515
 • Tel.: 0800 608 011
 • E-Mail: nikal@nikal.sk


 
 •  
 •  IČO: 26276186
  Otváracia doba:
 • 08:00 - 16:30