Adresa
Ak máte zľavový kód, vložte ho tu
  uvidíte špeciálne ceny a zľavy určené len pre Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Telefónná linka k nám
Darčeky v hodnote 50 Eur
Parkovacie miesto na letisku v hodnotě 80 Eur
 

V CENE ZÁJAZDU
 
Odborný sprievodca
2 výlety
(hodnota za jeden výlet cca 45 Eur) Celkom cca 90 Eur

 
   
 

SAE - DUBAJ & RAS AL KHAIMAH
Slnko a zábava v Spojených arabských emirátoch!

  • 2022 DXB Dubai & Ras Al Khaimah     
   Dvoulůžkový pokoj vč. balíčku transportů z Prahy,
   Základná cena 4 * hotely vrátane raňajok


  • 2022 DXB Dubai & Ras Al Khaimah     
   Dvoulůžkový pokoj vč. balíčku transportů z Vídně,
   Základná cena 4* hotely vrátane raňajok  Program zájazdu

   

  Cena zájazdu zahŕňa:


  1. deň: Príchod na letisko!
  Prídete pohodlne vlastným autom na letisko. NIKAL už zaplatil za parkovacie miesto po celú dobu Vašej cesty (na vyžiadanie). Po odbavení začína Váš let s renomovanou leteckou spoločnosťou z Viedne/Prahy do Dubaja. Užite si nočný let a druhý deň v ranných hodinách dorazíte.

  2. deň: Prílet do Dubaja
  Po prílete na dubajské letisko Vás bude v príletovej hale čakať sprievodca. Privíta Vás a následne odprevadí do novo otvoreného hotela Hampton by Hilton Marjan Islan Beach Resort na pláži pri meste Ras al Khaimah, kde zostanete ubytovaní ďalšie 4 noci. Nasleduje schôdzka so sprievodcom, ktorý Vám predstaví všetky možnosti a poskytne Vám detailné organizačné informácie. Zvyšok dňa je voľný a môžete si ho užiť na hotelovej pláži.

  3.-5. deň: Ras Al Khaimah - voľné dni, alebo fakultatívne výlety
  Po raňajkách si môžete užívať voľna na pláži, alebo sa zúčastniť voliteľného výletu s miestnym sprievodcom.
  Popoludňajší fakultatívny výlet: Poldenný výlet do púštneho safari s BBQ večerou
  Vďaka tomuto výletu máme možnosť spoznať púšť v priebehu niekoľkých hodín. Začíname pohodlným usadením do džípu a vydáme sa na cestu púšťou cez piesočné duny. Čaká nás zážitková jazda hore a dole po veľkých dunách. Trasa vedie do kempu, ktorý je zasadený do pokojnej enklávy a špeciálne nazdobený do autentického štýlu arabského prostredia. Nasleduje už len relax a posedenie pod hviezdnou oblohou. Obklopení budeme majestátnymi piesočnými dunami, ktoré žiaria zapadajúcim slnkom. Ďalším bodom programu je luxusné grilovanie v arabskom štýle - v cene výletu máte šťavnaté čerstvé mäso a šaláty, takisto budú podávané nealkoholické nápoje. Po večeri si môžete užiť vodnú fajku, alebo relaxovať pod úžasnú hviezdnou oblohou... Alebo si môžete užiť vystúpenie krásnej brušnej tanečnice sprevádzané arabskou hudbou. Budete prekvapení, koľko ľudí sa počas jej vystúpenia pridá na parket!

  6. deň: Moderná Dubaj
  Raňajky v hoteli a odhlásenie. Urobíme si výlet do modernej časti mesta, kde objavíme spoločnosť a technológie, ktoré obklopujú toto slnečné futuristické mesto. Začíname Dubai Marinou - časť mesta pri kanáli, postavené na brehu Perzskom zálive. Neskôr uvidíme aj Burj al Arab - vo svojom relatívne krátkom pôsobení na dubajskom pobreží tento legendárny a symbolický hotel prilákal medzinárodnú pozornosť. Bol označený ako jeden z najfotografovanejších miest na svete a tiež patrí medzi najluxusnejšie hotely na svete. V noci je osvetlený choreografickým osvetlením predstavujúcim vodu a oheň. Burj Al Arab je skrátka naozaj ikonický, inšpiratívny a veľmi pôsobivý.
  Potom prídeme na Palm Jumeirah, čo je umelo vytvorený ostrov v tvare palmy, označovaný za 8. div sveta. Tento ostrov si prejdeme a pozrieme sa bližšie na jeho tematický butik, úžasné hotely, vilky a bytové domy. Taktiež uvidíme jeden z ikonických hotelov Dubaja - Atlantis The Palm. Čaká nás cesta späť do centra mesta a zastavujeme v Dubai Mall vedľa najzaujímavejšieho miesta Dubaja - Burj Khalifa, čo je so svojimi 828 metrami najvyššia budova na svete. Teraz máte voľný čas na nakupovanie, alebo sa môžete vydať „Na vrchol“ (fakultatívne), čo je výjazd na 124. podlažia, ktoré ponúka 360° panoramatický výhľad. Nezabudnuteľný zážitok! Prenocovanie v hoteli v Dubaji.
  Večerný fakultatívny program: Dubaj v noci
  Keď slnko zapadá, mení toto mesto svoju tvár na čarovnú ríšu divov. Užite si legendárnu šou magickej fontány s pôsobivou hudbou a svetelnú show vedľa nákupného centra Dubai Mall. Potom si užijeme prechádzku po Medinat Jumeirah Resort s architektúrou ako v rozprávke Tisíc a jedna noc. Tiež tu máme ideálnu príležitosť na vyfotenie osvetleného hotelu Burjal arab.

  7. deň: Tradičná Dubaj
  Dnes objavujeme tradičnú časť a začiatky mesta. Toto mesto, ktoré vzniklo na bývalej púšti, je bezpochyby najvyhľadávanejším cieľom Stredného východu. Naša cesta nás zavedie do starej štvrti Bastakiya, kde uvidíme klasické domy s veternými vežami. Tieto veže používali miestni ľudia na ochladzovanie pred vynálezom klimatizácie: veže zachytávali vánok vetra ochladzovali domy. Ďalej sa zastavíme vo Fort Al Fahidi. Tu nájdeme múzeum, ktoré uchováva minulosť mesta so všetkými
  fázami jeho vývoja. budeme pokračovať Abrou - tradičné lodí, ktorú preplavíme do novej časti mesta.
  Voliteľný večerný program: Plavba DHOW Cruise v Dubai Marina
  Čaká nás romantický večer na tradičnej lodi, ktorá bude krásne nazdobená a príjemne osvetlená. Necháme sa hýčkať arabskou pohostinnosťou a užijeme si bohatú ponuku lahodného jedla, ktoré bude podávané formou bufetu. História tohto typu lode siaha až do čias rybolovu a obchodovania s perlami. Užite si panoramatické výhľady na panorámy mesta a sviežosť večerného morského vánku. Neskôr večer nasleduje transfer autobusom na letisko Dubaj a čaká Vás nočný let späť domov do Európy.

  8. deň: Prílet domov
  S nezabudnuteľnými zážitkami pristanete na letisku v Prahe či vo Viedni.

  Dôležité: Na túto cestu potrebujete platný pas vydaný po roku 2002, ktorý je platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate z dovolenky!

  Poznámka:Zmeny v oblasti letu, hotelov a programu nie sú plánované, zostávajú však vyhradené. Rezervácie podľa dostupnosti na termín. Realizácia zájazdu je podmienená dosiahnutím minimálneho počtu 20 účastníkov. O prípadnom zrušení zájazdu z dôvodu nedosiahnutia minimálneho počtu účastníkov bude zákazník informovaný najneskôr 5 týždňov pred jeho zahájením. Pri zrušení zájazdu z dôvodu nedosiahnutia minimálneho počtu účastníkov má účastník nárok na vrátenie zaplatenej zálohy/ceny zájazdu, avšak nemá právo na náhradu nákladov, ktoré v súvislosti s plánovaným zájazdom vynaložil (napríklad samostatne zakúpené letenky, letiskové poplatky, transfer z letiska a pod.).


  • 4 noci v novo otvorenom 4* hoteli Hampton by Hilton Marjan Island na pláži Ras Al Khaimah (alebo podobný)
  • 1 noc v 4* hotelu Hampton by Hilton Dubai International Airport v Dubaji (alebo podobný)
  • 5x raňajky formou bufetu
  • Výletný program Klimatizovaný a komfortný cestovný autobus Vás povezie od jednoho cielu k druhému.
  • Slovensky hovoriaci NIKAL sprievodca
  2 výlety v cene:

  • Moderná Dubaj - fascinujúca a luxusná
  • Klasická Dubaj - späť do minulosti


  Burj Khalifa
  Plavba Dhow Cruise
  Púštne safari

     

 • rezervácia


   


  rezervácia
 • rezervácia

  rezervácia
 • rezervácia
  rezervácia 
 
Spokojnosť zákazníkov
"veľmi dobrá"
Celková známka: 1,48

Ohodnoťte nás >>

Zákaznícky prieskum
uskutočnený firmou Nikal s.r.o.

 
Nami overené pre Vás!
 • + spoľahlivosť
 • + prívetivosť
 • + kompetencia
 • + spokojnosť zákazníkov
 • ----------------------------
  = Celková známka: 1,48

 • Darujte nám aj Vy svoju dôveru!
Následujte nás na Facebooku!
Kontaktné údaje
 • NIKAL  s.r.o.
  Lesná 102
  671 02 Šumná
   
 • Tel.: +420 515 265 515
 • Tel.: 0800 608 011
 • E-Mail: nikal@nikal.sk


 
 •  
 •  IČO: 26276186
  Otváracia doba:
 • 08:00 - 16:30